Specjalista ds. Zakupów

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy motoryzacyjnej z siedzibą w Rybniku - w wyniku rozwoju struktur działu zakupów, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Rybnik

Nr ref. SZ/190/17

Najważniejsze obowiązki:

składanie zapytań ofertowych,
aktywne pozyskiwanie dostawców,
ocena jakości dostawców,
optymalizacja kosztów zakupów,
planowanie oszczędności.

Wymagania:

min. 2-3 lata doświadczenia w pracy w dziale zakupów w firmie produkcyjnej,
komunikatywna znajomość języka angielskiego - codzienne kontakty z międzynarodowymi dostawcami,
doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu nowych dostawców,
znajomość programu SAP lub innego systemu klasy ERP,
umiejętność elastycznego reagowania na zmiany,
umiejętność prowadzenia negocjacji,
samodzielność oraz determinacja w działaniu.

Oferujemy:

ciekawą pracę w renomowanej firmie produkcyjnej,
udział w interesujących, międzynarodowych projektach,
realne możliwości rozwoju zawodowego,
atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: cv@talentpartners.pl

Data dodania: 27/12/2017